KONST / Litografier / Litografi 8181055
nr 818 1055
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Litografi, Bert Håge Häverö (f. 1932), 226/360, signerad, 46x37
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:51:24
1/4 17:48:09
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö